Samsung x BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG’ in Brussel
Samsung slaat officieel de handen in elkaar met de BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG’ voor de Belgische stop in Brussel! Op woensdag 1 juli en donderdag 2 juli verandert het Koning Boudewijnstadion in Brussel in het absolute epicentrum van de internationale popcultuur. Om dit te vieren organiseert Samsung België exclusieve, interactieve activeringen, zowel in het stadion als in de Brusselse Samsung Experience Store.
![]()
Als officiële hoofdsponsor van de BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG’ kiest Samsung voor een interactieve aanpak. De samenwerking weerspiegelt een gedeeld geloof in de kracht van concerten om artiesten en publiek samen te brengen via emoties en onvergetelijke momenten.
Complete K-popbeleving in de hoofdstad
Voortbouwend op deze gedeelde visie wil Samsung het publiek helpen om de energie en emotie van liveoptredens nog levendiger te ervaren via Galaxy, terwijl betekenisvolle herinneringen nog lang na de show bewaard blijven. Het techbedrijf positioneert zich als de technologische ‘brug’ tussen de artiesten en het publiek:
De ultieme concertcamera
Samsung presenteert de Galaxy S26 Ultra als de ultieme smartphone voor live-entertainment. Dankzij de combinatie van extreme zoomfuncties en geavanceerde Nightography kunnen bezoekers de concertmomenten haarscherp vast leggen, zelfs vanop de achterste rijen. Dit toestel presteert optimaal, ook in een donkere, dynamische stadionomgeving.
Live entertainment met Galaxy AI
Voor de gelukkigen met een concertticket organiseert Samsung een speciale belevingsruimte op het stadionterrein. Voor en na de concerten kan je in deze Galaxy Photobooth Samsungs interactieve technologie ontdekken. Bezoekers kunnen ter plekke de AI-functies van de Galaxy S26 Ultra uitproberen om unieke content te creëren:
- Met AI Photo Assist kunnen gebruikers hun gemaakte booth-foto’s direct bewerken met BTS-achtergronden, alsof ze aan het crowdsurfen zijn of in een videoclip van de band staan.
- Wil je kans maken op een officiële en erg unieke ‘BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG” BRUSSELS Pin? Kom zeker langs op de Samsung booth, post een leuke selfie en neem twee originele herinneringen mee naar huis: je geprinte selfie én die gegeerde zeldzame pin!
- Wie daarbovenop nog deelneemt aan de wedstrijd, wint misschien wel de ‘BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG” Pin Special Package: een prachtige box met een pin van elke stad waar BTS de komende maanden optreedt. Dit BTS-verzamel item mag je niet missen!
Exclusieve pins in Docks Bruxsel
Zij die geen ticket konden bemachtigen, kunnen van 22 juni tot en met 5 juli terecht in de Samsung Experience Store in Docks Bruxsel. Hier kan je op de foto met het officiële BTS-logo en de beelden meteen naar je eigen smartphone overzetten. Doe je mee aan de wedstrijd, kan je ook hier zo’n ‘BTS WORLD TOUR ‘ARIRANG” BRUSSELS Pin winnen. De winkel is elke dag, behalve op zondag, geopend van 10.00 tot 19.00 uur.
Producten > Mobile
Persinformatie > Persberichten
Voor vragen aan de klantenservice neem contact op met samsung.com/be/support.
Voor persvragen neem contact op met pressbe@samsung.com.